Наше відео

Розвага" Ой весела в нас зима" - танці зігріванці 21.01.2021

Наші діточки прийняли участь у конкурсі малюнків "Народжені бути щасливими"

Свято продовжилося на свіжому повітрі. Вихованці залюбки створювали дивовижні малюнки на асфальті

Також ми провели акцію "Зроби світ навколо себе кращим"

Ось і до нас у садочок завітала Пасха

Діточки групи "Ромашка" дуже полюбляють свою Батьківщину. До дня Дніпропетровщини наша вихователька провела чудове відкрите заняття.

В минулому році група "Ромашка" з великим задоволенням привітала своїх татусів та дідусів.

А невдовзі, група "Ромашка" знову запросила батьків на свято, але це свято було приурочене до 8 березня. Хлопчики й дівчатка привітали не тільки своїх матусь та бабусь, але й жіночий колектив нашого ДНЗ.

Цього року, на початку листопаду, малеча групи "Ромашка" перетворилася на дивовижні овочі і запросила всіх охочих на осінній бал-маскарад.

А це вже зовсім дорослі діточки нашого садочка. Група "Кульбабки" представляє вам своє Новорічне шоу.