Дитинство – це ранок людського життя, а ранок має бути щасливим.

Вітаємо усіх на сайті «Барвінок». Сподіваємось, що  Ваше перебування на ньому буде цікавим, корисним і комфортним.

В одному із мальовничих куточків міста Перещепине в будинку № 10 по вулиці Межова знаходиться дитячий садочок «Барвінок», який очолює директор Андрусів Наталія Омел'янівна.

В садочку працює педагогічний колектив, який впроваджує в практику сучасні методи та прийоми виховання, що допомагають зробити цікавим кожне заняття, змістовнішою кожну гру, пізнавальною кожну прогулянку.

Метою працівників закладу є забезпечення для кожної дитини повноцінного і гармонійного розвитку – розумового, психічного, фізичного.

Суттєву допомогу в організації навчально-виховного процесу надають: медична сестра, музичний та фізичний керівники, педагог соціальнний.

В організації навчально-виховного процесу колектив ДНЗ «Барвінок» керується Законом України «Про дошкільну освіту», вимогами «Базового компонента дошкільної освіти», програмою навчання та виховання дошкільників «Я у світі».

Навчання та спілкування  з  дітьми відбувається державною мовою.

Ми готуємо матеріали для публікації більш докладної інформації про наш навчальний заклад, обіцяємо підібрати найцікавіші розповіді та найяскравіші фотографії: повертайтесь на наші сторінки!

emquot;serifМетою працівників закладу є забезпечення для кожної дитини повноцінного і гармонійного розвитку

21 січ. 2021
"Ой весела в нас зима"
Розвага для вихованців середньої та старшої групи.
20 січ. 2021
Олімпіади від Всеосвіти
Запрошуємо до участі у зимовому сезоні олімпіад «Всеосвiта Зима - 2020/21
1 черв. 2018