Навчально-виховний процес

НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА БАЗОВОЮ ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ «Я У СВІТІ», "ВПЕВНЕНИЙ СТАР", "УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ",

та парціальними програмами "Грайлик", "Дитина у світі дорожного руху", "Про себе треба знати, про себе треба дбати", "Скарбниця моралі".
В закладі працює гурток англійської мови, який охоплює всіх дітей закладу. Гурткові заняття проводяться двічі на тиждень за парціальною програмою «Англійська мова для дітей дошкільного віку»

ЗДОБУТТЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВИКОНАННЯ ВИМОГ БАЗОВОГО КОМПОНЕНТУ ДОШКІЛЬНОЇ оСВІТИ.

Навчально - виховний процес в дошкільному закладі спрямований на:

• формування основ соціальної адаптації та життєвої компетентності дитини;
  • виховання елементів природодоцільного світогляду, розвиток позитивного емоційно - ціннісного ставлення до довкілля;
  • розвиток потреби в реалізації власних творчих здібностей;
  • утвердження емоційно - ціннісного ставлення  до практичної та духовної діяльності людини.