У гармонії і творчості

Перещепине – наймолодше місто Дніпропетровської області, що на півночі межує з Харківською. Неподалік річки Кільчень, у частині міста, яка носить назву Кайдаки, серед одноповерхових будиночків височіє двоповерхова споруда – дитячий садок «Барвінок». Влітку його прикривають зелені крони беріз і тополь, взимку дерева нагадують струнких охоронців. Тут, у оточенні природної і рукотворної краси, зростають маленькі перещепинці. Їх виховують і навчають завзяті, творчі педагоги, які люблять дітей і створюють всі умови, необхідні для розвитку кожної особистості. Батьки й члени родин дошкільнят – активні учасники педагогічного процесу.

А історія нашого закладу розпочалася в минулому столітті.

19 жовтня 1974 року правлінням колгоспу імені Дзержинського було урочисто відкрито приміщення двоповерхового дитячого садка «Барвінок», розраховане на 90 місць: 3 групи із 12-годинним перебуванням дітей і 1 група – з 24-годинним перебуванням.

З 1квітня 2003 року дитячий садок передано на баланс Перещепинської міської ради.

У 2009 році наш дитячий садок відсвяткував своє 35-річчя.

Сьогодні в ДНЗ в 3-х групах з 10,5-годинним перебуванням виховуються 80 дітей. Колектив дошкільного закладу – 23 працівника, з них – 12 педагогів. Кожен із членів колективу прагне створити умови для того, щоб малюки зростали здоровими, розумними, працьовитими, життєрадісними. Наш девіз:

«Кожній дитині – світло знань,

Кожній дитині – світло любові,

Віри в сили свої без вагань –

Як запорука щасливої долі».

Двері нашого дитячого садка відкриті для всіх.

Линеечка для форума